Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
Similar topics

 

 KOMENTARJI "Telenovele po letih"

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
analia

♥
analia


Število prispevkov : 3354
Join date : 31/10/2008
Kraj : mexico

KOMENTARJI "Telenovele po letih" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: KOMENTARJI "Telenovele po letih"   KOMENTARJI "Telenovele po letih" Icon_minitimeČet Mar 01 2012, 16:51

[Only admins are allowed to see this image]
Če mislite, da se v teh dneh ni nič dogajalo na forumu, se močno motite.
Kajti pripravljamo vam popis telenovel po letih, ki vam bo sigurno zelo všeč.
Zato Vas prosimo, da nam sporočite kako se vam zdi in če med njimi ne zasledite kakšne telenovele nam sporočite, da jo dodamo.

Pričakujemo vaše komentarje.

Analia
Nazaj na vrh Go down
http://svet-telenovel.heavenforum.org/
1pauleta
estrella ♥
estrella ♥
1pauleta


Število prispevkov : 1200
Join date : 28/07/2011

KOMENTARJI "Telenovele po letih" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI "Telenovele po letih"   KOMENTARJI "Telenovele po letih" Icon_minitimeNed Mar 11 2012, 10:56

Popis telenovel po letih je zelo vredu. Kolikor sem preletela mislim, da nobena ne manjka. Me pa moti, ker v rubriki SVET TELENOVEL, podrubrika MEHIŠKE TELENOVELE manjkata vsaj dve telenovele in to sta SORTILEGIO in TRIUNFO DEL AMOR. Zanima me zakaj in če jih boste dodali na seznam?
Hvala za odgovor in LP
Nazaj na vrh Go down
marija
enamorado ♥
enamorado ♥
marija


Število prispevkov : 406
Join date : 15/09/2010

KOMENTARJI "Telenovele po letih" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI "Telenovele po letih"   KOMENTARJI "Telenovele po letih" Icon_minitimeNed Mar 11 2012, 15:35

ti dve telenoveli sta pod rubriko "telenovele v sloveniji, na balkanu in drugje po svetu" pod telenovele v sloveniji, trenutno predvajane telenovele in pretekle telenovele! :wau:
Nazaj na vrh Go down
analia

♥
analia


Število prispevkov : 3354
Join date : 31/10/2008
Kraj : mexico

KOMENTARJI "Telenovele po letih" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI "Telenovele po letih"   KOMENTARJI "Telenovele po letih" Icon_minitimeNed Mar 11 2012, 15:39

1pauleta je napisal/a:
Popis telenovel po letih je zelo vredu. Kolikor sem preletela mislim, da nobena ne manjka. Me pa moti, ker v rubriki SVET TELENOVEL, podrubrika MEHIŠKE TELENOVELE manjkata vsaj dve telenovele in to sta SORTILEGIO in TRIUNFO DEL AMOR. Zanima me zakaj in če jih boste dodali na seznam?
Hvala za odgovor in LP

kot je že napisala članica Marija, se te dve telenoveli nahajata v posebni mapi "Pretekle telenovele v Sloveniji", kjer niso samo ti dve telenoveli, temveč vse pretekle telenovele, ki so bile predvajane od leta 2008 oziroma 2009 v Sloveniji
Nazaj na vrh Go down
http://svet-telenovel.heavenforum.org/
Sponsored content





KOMENTARJI "Telenovele po letih" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI "Telenovele po letih"   KOMENTARJI "Telenovele po letih" Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
KOMENTARJI "Telenovele po letih"
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» KOMENTARJI - Vprašaj kar hočeš.
» NAJ PESEM TELENOVELE
» TELENOVELE LETA

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: :: O STS FORUMU::-
Pojdi na: